וילה בעיצוב חדשני

וילה בעיצוב חדשני

כשפגשתי את הלקוחות לראשונה, ביקשו ממני לתכנן וילה מודרנית, עם חלונות גדולים המשקיפים לנוף. כמו כן, ביקשו עיצוב חדשני, בריכת שחייה ויחידה מפנקת לילדים המתבגרים.

וילה מדהימה ביופיה

וילה מדהימה ביופיה

בפגישה הראשונה שלנו, היא ביקשה סלון גדול, עם תקרה כפולה, חלל ציבורי מפנק, שכיף לארח בו, ופתרונות אחסון רבים. כמו כן, ביקשו עיצוב נקי, פשוט עיצוב WOW. התקבל תכנון מהמם, נקי ומזמין.

וילה מהממת בסגנון כפרי קלאסי

וילה מהממת בסגנון כפרי קלאסי

כבר בפגישתנו הראשונה, עם הזוג המקסים הזה, הם ידעו לתאר בדיוק מה הם רוצים. בית חם, כפרי פרובאנס, בית מפנק, שתמיד יש בו ריחות של אוכל וניקיון. בית שאוהב לארח, פשוט בית של אהבה… התקבל תכנון ייחודי וחם. שילוב הבריקים עם העץ, הצליחו להכניס חמימות לחלל הפתוח.

וילה בסגנון מודרני חם

וילה בסגנון מודרני חם

בפרויקט זה הלקוחות ביקשו בית מונגש, מעוצב וחם. נבחר עיצוב מודרני, עם נגיעות כפריות, בעיקר מבחינת החומרים וחלק מהצבעוניות. אחת מהבקשות הייתה לתת פתרונות אחסון רבים. בסופו של תהליך, התקבל תכנון מדהים, עם עיצוב חם ומזמין.

וילת נופש במושב בצפון

וילת נופש במושב

כשפגשתי את הזוג, הם ביקשו וילה לנופש לשנים הקרובות, שיכולה לשמש בהמשך כבית לאחד הילדים, לכשיגדלו. כמו כן, לזוג אהבה מאד גדולה לטבע, לנוף האינסופי… ומכאן, נבחרו לתכנון גווני אדמה, חומרים טבעיים, ירוק… לכל חדר מקלחת צמודה מפנקת, פינת קפה וקומת גלריה להשקיף על הנוף. למי שבא מהעיר זה פשוט ניתוק אמיתי ממירוץ היומיום…

דו-משפחתי עם נגיעה כפרית

דו משפחתי, עם פטיו במרכז

בית דו-משפחתי ביישוב בצפון, בסגנון כפרי לייט, המתאים לצביון המקום. המגרש צר מאד וארוך מאד, וכדי שלא תיווצר חזית משותפת מאד ארוכה, ללא אור ואוויר דרכה, יצרתי פטיו באמצע הבית, המשמש ממש כארובת אוורור. התקבל עיצוב מדהים, חם ומזמין.

בית בסגנון כפרי במגרש יורד

בית מדורג

המגרש היורד, הכתיב לנו בית בכמה מפלסים. מצד אחד, לחלל המרכזי רוצים כמה שפחות מדרגות, מצד שני, כדי לנצל את תוואי הקרקע בצורה אופטימלית, ולייצר מבטים לנוף, יש להשתמש בקרקע כפי שהיא. תכננו בית עם יחידות אירוח לילדים המתבגרים, עם כניסה פרטית לכל אחד ולכל יחידה מבט לנוף המדהים.

וילה בסגנון פרובאנס-כפרי

כפרי לייט

כבר בפגישתנו הראשונה, הזוג ביקש סגנון כפרי-פרובאנס, חמים, עוטף, עם פטיו קטן שיהיה ניתן לראותו מייד כשנכנסים הביתה. בבואנו להתחיל בתכנון, המגרש הפינתי שצורתו קרובה למשלוש, היווה אתגר תכנוני. אך "מעז יצא מתוק", התקבל בית מרווח ומפנק.

בית מדורג, עם שתי יחידות אירוח

בית מדורג

הזוג ביקש בית בקווים נקיים, שיוכלו לארח בו בצורה נוחה ומפנקת. תכננו בית בשלוש קומות, מדורג, עם שתי יחידות אירוח, כשהבית הראשי במפלס הכביש ומונגש. יצא בית מדהים שמנצל את תוואי הקרקע בצורה אופטימלית.

דילוג לתוכן